Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Eliška Herzánová
Post
Mateřský klub
DHK Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
37
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.05. [AP265]
DHK Pardubice A - Žirovnice
12 : 23
0 branek
14.05. [AP264]
Ostrava-Zábřeh - DHK Pardubice A
23 : 18
1 branek
14.05. [AP262]
DHK Pardubice A - DHK Zora Olomouc
16 : 19
0 branek
17.04. [AP228]
DHK Pardubice A - Poruba
20 : 24
0 branek
17.04. [AP226]
Písek - DHK Pardubice A
23 : 22
0 branek
17.04. [AP224]
DHC Plzeň A - DHK Pardubice A
30 : 16
1 branek
17.04. [AP222]
DHK Pardubice A - Otrokovice
15 : 20
0 branek
12.03. [AP168]
DHK Pardubice A - Háje
13 : 16
2 branek
12.03. [AP166]
S.Vršovice - DHK Pardubice A
22 : 7
0 branek
12.03. [AP164]
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice A
15 : 17
1 branek
12.03. [AP162]
DHK Pardubice A - Zlín A
7 : 26
1 branek
13.02. [AP140]
DHK Pardubice A - Házená Mělník
17 : 15
3 branek
13.02. [AP138]
DHK Litovel - DHK Pardubice A
18 : 18
1 branek
13.02. [AP135]
Slavia - DHK Pardubice A
29 : 6
0 branek
13.02. [AP133]
DHK Pardubice A - Žeravice
10 : 23
0 branek
16.01. [AP060]
Havl. Brod A - DHK Pardubice A
23 : 11
0 branek
16.01. [AP057]
DHK Pardubice A - DHK B Most
18 : 21
2 branek
16.01. [AP054]
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
16 : 17
1 branek
16.01. [AP051]
Ivančice - DHK Pardubice A
32 : 10
2 branek
06.12. [AP050]
Zlín B - DHK Pardubice A
29 : 12
1 branek
06.12. [AP047]
DHK Pardubice A - J.Hradec
10 : 21
0 branek
06.12. [AP044]
DHK Pardubice A - Kobylisy II
17 : 20
2 branek
06.12. [AP041]
Cheb-CheLK - DHK Pardubice A
10 : 18
0 branek
Liga Vysočiny - starší žákyně
29.05. [JD134]
DHK Pardubice A - Žirovnice
10 : 16
0 branek
29.05. [JD131]
Ledeč n. S. - DHK Pardubice A
15 : 17
1 branek
21.05. [JD130]
DHK Pardubice A - J.Hradec
11 : 14
2 branek
21.05. [JD128]
DHK Pardubice A - Velké Meziříčí
11 : 8
0 branek
21.05. [JD125]
Ledeč n. S. - DHK Pardubice A
9 : 10
0 branek
21.05. [JD123]
Žirovnice - DHK Pardubice A
13 : 12
0 branek
03.04. [JD079]
DHK Pardubice A - Ledeč n. S.
10 : 6
1 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.