Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Denis Harabiš
Post
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
270
Starty
1.liga starší dorostenci
07.05. [AG126]
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 44
3 branek
30.04. [AG116]
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 25
2 branek
16.04. [AG105]
HBC Strakonice 1921 - Frýdek-Místek
45 : 27
7 branek
13.03. [AG087]
Frýdek-Místek - Zlín
33 : 30
6 branek
27.02. [AG074]
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
31 : 34
5 branek
16.12. [AG039]
Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
38 : 30
9 branek
10.12. [AG061]
Frýdek-Místek - Jičín
40 : 25
3 branek
05.12. [AG060]
Dukla - Frýdek-Místek
38 : 26
3 branek
28.11. [AG050]
Frýdek-Místek - Karviná
24 : 24
3 branek
22.11. [AG047]
Sokol Ostrava - Frýdek-Místek
34 : 30
3 branek
10.10. [AG021]
Zlín - Frýdek-Místek
22 : 34
4 branek
03.10. [AG017]
Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň
28 : 29
6 branek
19.09. [AG006]
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
40 : 25
4 branek
2.liga starší dorostenci M
15.05. [AI132]
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
4 branek
20.03. [AI094]
SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice
36 : 30
3 branek
21.02. [AI068]
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
32 : 37
8 branek
14.11. [AI041]
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
5 branek
04.11. [AI033]
SKH Polanka n.O. - Kopřivnice
26 : 32
7 branek
27.09. [AI011]
SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
38 : 25
7 branek
2.liga mladší dorostenci M
15.05. [AL132]
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
10 branek
08.05. [AL121]
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
25 : 40
6 branek
30.04. [AL120]
SKH Polanka n.O. - Bystřice p.H.
37 : 23
12 branek
23.04. [AL110]
Bohunice - SKH Polanka n.O.
34 : 34
16 branek
17.04. [AL107]
SKH Polanka n.O. - Litovel
26 : 29
9 branek
02.04. [AL099]
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
31 : 26
7 branek
20.03. [AL094]
SKH Polanka n.O. - Napajedla
36 : 30
11 branek
12.03. [AL088]
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 26
5 branek
28.02. [AL077]
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
28 : 27
14 branek
21.02. [AL068]
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
31 : 28
11 branek
13.12. [AL066]
SKH Polanka n.O. - Žeravice
25 : 22
8 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - HK B Most
31 : 31
video
online
Wendy Mělník - Dukla B
20 : 43
video
online
S.Vršovice B - Kutná Hora
31 : 18
video
online
HK B Most - Kutná Hora
33 : 21
video
online
HK B Most - Sokol Úvaly
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
12
12
0
0
436 : 286
24
2
Sokol Úvaly
12
8
0
4
349 : 308
16
3
Ledeč n.S.
12
5
1
6
325 : 329
11
4
Kutná Hora
12
5
1
6
322 : 351
11
5
S.Vršovice B
12
4
1
7
281 : 311
9
6
HK B Most
12
4
1
7
297 : 333
9
7
Wendy Mělník
12
1
2
9
262 : 354
4
Tabulka střelců
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
91
Martin Kovařík
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
59
Jan Novák
Sokol Vršovice B
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
15
Jakub Verner
HK Baník Most
12
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
HK Baník Most
20
Petr Houžvic
Wendy Mělník
20
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.