Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Martin Brož
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
55
Starty
2.liga muži SVČ
07.05. [AD122]
TJ Sokol Bělá - Kolín
18 : 30
0 branek
24.04. [AD111]
Sokol Kobylisy - Kolín
29 : 33
2 branek
16.04. [AD106]
Kolín - Jablonec
29 : 29
3 branek
03.04. [AD100]
Ústí n.L. - Kolín
35 : 25
2 branek
19.03. [AD093]
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
1 branek
13.03. [AD089]
Loko Louny - Kolín
38 : 21
3 branek
05.03. [AD080]
Kolín - Liberec
32 : 29
4 branek
21.02. [AD067]
Slavia - Kolín
33 : 23
3 branek
13.12. [AD066]
HK Lovosice B - Kolín
38 : 19
2 branek
05.12. [AD056]
Kolín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
2 branek
17.10. [AD027]
Náchod "B" - Kolín
28 : 25
1 branek
10.10. [AD023]
Kolín - Loko Louny
25 : 31
3 branek
03.10. [AD014]
Liberec - Kolín
29 : 21
1 branek
26.09. [AD012]
Kolín - Ml. Boleslav
29 : 27
0 branek
19.09. [AD001]
Kolín - Slavia
26 : 23
2 branek
Český pohár mužů
29.08. [AM007]
Kutná Hora - Slavia
25 : 39
0 branek
Společná regionální liga mužů
22.05. [CR037]
Kutná Hora - Dukla B
29 : 38
4 branek
15.05. [CR034]
Kutná Hora - Wendy Mělník
25 : 25
3 branek
08.05. [CR031]
Kutná Hora - Sokol Úvaly
35 : 33
7 branek
23.04. [CR025]
Kutná Hora - Ledeč n.S.
30 : 25
3 branek
10.10. [CR013]
Ledeč n.S. - Kutná Hora
32 : 20
2 branek
27.09. [CR007]
Wendy Mělník - Kutná Hora
15 : 32
3 branek
20.09. [CR004]
Kutná Hora - S.Vršovice B
27 : 17
2 branek
11.09. [CR001]
Dukla B - Kutná Hora
39 : 25
2 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.