Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Martin Brož
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
55
Starty
2.liga muži SVČ
07.05. [AD122]
TJ Sokol Bělá - Kolín
18 : 30
0 branek
24.04. [AD111]
Sokol Kobylisy - Kolín
29 : 33
2 branek
16.04. [AD106]
Kolín - Jablonec
29 : 29
3 branek
03.04. [AD100]
Ústí n.L. - Kolín
35 : 25
2 branek
19.03. [AD093]
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
1 branek
13.03. [AD089]
Loko Louny - Kolín
38 : 21
3 branek
05.03. [AD080]
Kolín - Liberec
32 : 29
4 branek
21.02. [AD067]
Slavia - Kolín
33 : 23
3 branek
13.12. [AD066]
HK Lovosice B - Kolín
38 : 19
2 branek
05.12. [AD056]
Kolín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
2 branek
17.10. [AD027]
Náchod "B" - Kolín
28 : 25
1 branek
10.10. [AD023]
Kolín - Loko Louny
25 : 31
3 branek
03.10. [AD014]
Liberec - Kolín
29 : 21
1 branek
26.09. [AD012]
Kolín - Ml. Boleslav
29 : 27
0 branek
19.09. [AD001]
Kolín - Slavia
26 : 23
2 branek
Český pohár mužů
29.08. [AM007]
Kutná Hora - Slavia
25 : 39
0 branek
Společná regionální liga mužů
22.05. [CR037]
Kutná Hora - Dukla B
29 : 38
4 branek
15.05. [CR034]
Kutná Hora - Wendy Mělník
25 : 25
3 branek
08.05. [CR031]
Kutná Hora - Sokol Úvaly
35 : 33
7 branek
23.04. [CR025]
Kutná Hora - Ledeč n.S.
30 : 25
3 branek
10.10. [CR013]
Ledeč n.S. - Kutná Hora
32 : 20
2 branek
27.09. [CR007]
Wendy Mělník - Kutná Hora
15 : 32
3 branek
20.09. [CR004]
Kutná Hora - S.Vršovice B
27 : 17
2 branek
11.09. [CR001]
Dukla B - Kutná Hora
39 : 25
2 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.