Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jiří Brejcha
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.10. 17:00
AC032
Libčice n. Vlt. - L.Vršovice
31 : 18
1.liga mladší dorostenci
22.11. 15:00
AJ047
HK B Most - Frýdek-Místek
35 : 31
18.10. 15:30
AJ025
HK B Most - Jičín
37 : 29
4.10. 15:00
AJ014
HK B Most - Zubří
24 : 33
Český pohár žen
5.9. 17:00
AN002
Ústí n.L. - HC CHeLK
21 : 24
Žákovská liga starších žaček
14.2. 13:30
AP147
HK Sptk Ústí n.L. - J.Hradec
16 : 34
14.2. 10:45
AP144
HK Sptk Ústí n.L. - Otrokovice
17 : 28
14.2. 08:00
AP141
DHK Zora Olomouc B - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 16
2.liga ženy Z
17.4. 15:00
AS113
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 28
12.3. 13:00
AS095
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
35 : 24
1.liga mladší dorostenky - západ
3.12. 17:30
AVA058
DHK Baník Most - Kobylisy
25 : 17
4.10. 12:30
AVA014
DHK Baník Most - S.Vršovice
27 : 26
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
11.6. 14:15
SH-116/08
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
11.6. 13:30
SH-116/07
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
11.6. 11:15
SH-116/04
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
11.6. 10:30
SH-116/03
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
11.6. 09:00
SH-116/01
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
30.4. 14:15
SH-113/08
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "B"
19 : 19
30.4. 13:30
SH-113/07
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK B Most
19 : 18
30.4. 12:00
SH-113/05
HK B Most - Lokomotiva Louny
18 : 12
30.4. 09:45
SH-113/02
HK Lovosice "B" - HK B Most
20 : 23
30.4. 09:00
SH-113/01
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
16 : 12
14.11. 15:45
SH-106/10
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
14 : 25
14.11. 14:15
SH-106/08
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
29 : 15
14.11. 13:30
SH-106/07
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
30 : 10
14.11. 12:45
SH-106/06
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
21 : 16
14.11. 12:00
SH-106/05
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
10 : 20
14.11. 11:15
SH-106/04
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK Lovosice "A"
16 : 36
14.11. 10:30
SH-106/03
HK Lovosice "B" - Lokomotiva Louny
15 : 21
14.11. 09:45
SH-106/02
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - HK B Most
31 : 31
video
online
Wendy Mělník - Dukla B
20 : 43
video
online
S.Vršovice B - Kutná Hora
31 : 18
video
online
HK B Most - Kutná Hora
33 : 21
video
online
HK B Most - Sokol Úvaly
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
12
12
0
0
436 : 286
24
2
Sokol Úvaly
12
8
0
4
349 : 308
16
3
Ledeč n.S.
12
5
1
6
325 : 329
11
4
Kutná Hora
12
5
1
6
322 : 351
11
5
S.Vršovice B
12
4
1
7
281 : 311
9
6
HK B Most
12
4
1
7
297 : 333
9
7
Wendy Mělník
12
1
2
9
262 : 354
4
Tabulka střelců
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
91
Martin Kovařík
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
59
Jan Novák
Sokol Vršovice B
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
15
Jakub Verner
HK Baník Most
12
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
HK Baník Most
20
Petr Houžvic
Wendy Mělník
20
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.