Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
20.3. 18:00
AC091
Šťáhlavy - Č.Budějovice
19 : 23
2.liga muži SVČ
23.4. 17:00
AD109
TJ Sokol Bělá - Slavia
24 : 30
19.3. 15:00
AD095
TJ Sokol Bělá - Jablonec
11 : 23
6.3. 16:00
AD081
HK Lovosice B - Loko Louny
25 : 31
10.10. 11:00
AD023
Kolín - Loko Louny
25 : 31
1.liga starší dorostenci
6.3. 14:00
AG081
HK Lovosice - Karviná
27 : 25
2.liga starší dorostenci Č
23.4. 13:00
AH109
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 26
20.3. 16:00
AH091
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Č.Budějovice
32 : 20
19.3. 13:00
AH095
TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
28 : 21
1.liga mladší dorostenci
6.3. 12:00
AJ081
HK Lovosice - Karviná
28 : 36
2.liga mladší dorostenci Č
23.4. 15:00
AK109
TJ Sokol Bělá p.B. - Sokol Šťáhlavy
35 : 34
20.3. 14:00
AK091
Sokol Šťáhlavy - Liberec
37 : 26
19.3. 11:00
AK095
TJ Sokol Bělá p.B. - S.Vršovice
18 : 27
2.liga ženy Z
9.4. 12:30
AS105
HBC Strakonice - Ústí n.L.
25 : 19
17.10. 13:00
AS021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
27 : 18
1.liga mladší dorostenky - západ
29.4. 17:30
AVA125
J.Hradec - Háje
24 : 29
4.10. 13:00
AVA016
Písek - Slavia
18 : 27
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.