Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 17:00
AB121
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 24
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
21.2. 16:00
AB067
Jičín "B" - Sokol Přerov
34 : 26
21.11. 17:00
AB044
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
33 : 25
15.11. 10:00
AB042
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
26 : 27
24.10. 17:00
AB033
Dvůr Králové - Olomouc
14 : 19
17.10. 16:00
AB027
Náchod - Sokol Přerov
47 : 21
4.10. 15:00
AB015
Starý Plzenec - Dvůr Králové
31 : 24
27.9. 17:00
AB007
Jičín "B" - Olomouc
29 : 25
2 liga muži JZČ
8.5. 17:00
AC122
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
17.4. 17:30
AC106
Praha 4 - S.Vršovice
31 : 28
4.10. 17:00
AC015
VŠ Plzeň - H.Brod
26 : 22
2.liga muži SVČ
15.5. 15:00
AD127
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
8.5. 14:30
AD124
Sokol Kobylisy - Liberec
36 : 43
23.4. 18:00
AD114
Náchod "B" - Loko Louny
33 : 48
17.10. 18:00
AD027
Náchod "B" - Kolín
28 : 25
19.9. 11:00
AD001
Kolín - Slavia
26 : 23
1.liga starší dorostenci
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
25 : 35
15.11. 14:00
AG042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
38 : 30
27.9. 15:00
AG007
Jičín - Handball KP Brno
32 : 21
2.liga starší dorostenci Č
3.10. 13:00
AH016
Náchod - TJ Sokol Bělá
28 : 16
19.9. 13:00
AH001
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 19
1.liga mladší dorostenci
24.2. 17:00
AJ067
Jičín - Zubří
22 : 35
15.11. 12:00
AJ042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
32 : 26
27.9. 13:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
29 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
3.10. 11:00
AK016
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
22 : 22
19.9. 15:00
AK001
TJ Sokol Úvaly - Sokol Šťáhlavy
25 : 38
Český pohár mužů
17.11. 18:00
AM070
H.Brod - Dukla Praha
18 : 38
Žákovská liga starších žáků
23.1. 16:15
AO090
F.-Místek A - Sokol N. Veselí A
27 : 30
23.1. 13:30
AO087
Sokol N. Veselí A - Rožnov p.R.
20 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.