Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 18:00
AA188
HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
32 : 26
17.4. 17:00
AA155
KP Brno - HC Zlín
26 : 19
27.2. 16:00
AA109
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
7.2. 10:30
AA096
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
39 : 22
21.11. 20:00
AA061
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
28 : 17
14.11. 17:00
AA059
KP Brno - Tatran Litovel
24 : 24
10.10. 17:00
AA032
HK FCC Město Lovosice - HC Zlín
25 : 23
1.liga muži
15.11. 17:00
AB039
Chodov - HBC Strakonice
31 : 27
18.10. 17:00
AB028
Chodov - Dvůr Králové
25 : 19
3.10. 16:00
AB016
Náchod - Bystřice p.H.
29 : 28
27.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Náchod
38 : 29
26.9. 17:00
AB011
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
22 : 19
2.liga muži SVČ
16.4. 15:00
AD105
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
32 : 23
3.10. 18:00
AD016
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
27 : 19
1.liga starší dorostenci
27.9. 13:00
AG009
Talent Škoda JS Plzeň - Dukla
22 : 34
2.liga starší dorostenci Č
13.12. 15:00
AH066
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 26
15.11. 15:00
AH039
Chodov - Třeboň
41 : 24
18.10. 15:00
AH028
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
26 : 34
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 13:00
AK120
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
26 : 33
Český pohár mužů
9.12. 18:30
AM069
S.Vršovice - M.A.T. Plzeň
31 : 36
30.10. 18:30
AM053
Slavia - M.A.T. Plzeň
16 : 43
W.H.I.L.
21.5. 13:30
AW215
HC Plzeň - Sokol Písek
17 : 23
7.5. 17:30
AW190
Zora Olomouc - Sokol Písek
28 : 22
9.4. 18:00
AW165
Baník Most - ŠKP Bratislava
39 : 17
13.2. 15:00
AW121
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
22 : 28
30.1. 17:30
AW108
HC Plzeň - SHK Veselí n.M.
20 : 29
17.11. 13:00
AW052
HC Plzeň - ŠKP Bratislava
22 : 13
25.10. 17:00
AW045
HC Zlín - Sokol Písek
39 : 22
17.10. 15:00
AW041
Sokol Písek - Slávia Partizánske
18 : 27
2.10. 18:00
AW034
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - HK B Most
31 : 31
video
online
Wendy Mělník - Dukla B
20 : 43
video
online
S.Vršovice B - Kutná Hora
31 : 18
video
online
HK B Most - Kutná Hora
33 : 21
video
online
HK B Most - Sokol Úvaly
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
12
12
0
0
436 : 286
24
2
Sokol Úvaly
12
8
0
4
349 : 308
16
3
Ledeč n.S.
12
5
1
6
325 : 329
11
4
Kutná Hora
12
5
1
6
322 : 351
11
5
S.Vršovice B
12
4
1
7
281 : 311
9
6
HK B Most
12
4
1
7
297 : 333
9
7
Wendy Mělník
12
1
2
9
262 : 354
4
Tabulka střelců
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
91
Martin Kovařík
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
59
Jan Novák
Sokol Vršovice B
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
15
Jakub Verner
HK Baník Most
12
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
HK Baník Most
20
Petr Houžvic
Wendy Mělník
20
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.