Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 17:00
AA169
KP Brno - Tatran Litovel
27 : 32
14.2. 16:00
AA098
HC Zlín - HK FCC Město Lovosice
26 : 29
1.liga muži
9.4. 13:00
AB104
Sokol Ostrava - Náchod
35 : 29
6.12. 17:00
AB058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 22
4.10. 17:00
AB014
Sokol Ostrava - Sokol Přerov
49 : 24
2.liga muži SM13
30.4. 18:15
AF168
SKH Polanka n.O - MHK Karviná
18 : 32
17.4. 12:00
AF149
Rožnov p.R. - SKP F-M B
43 : 20
10.4. 17:00
AF137
Zubří B - Šumperk
29 : 20
27.2. 16:00
AF102
Vsetín - Hranice B
30 : 22
29.11. 18:00
AF076
Zubří B - Vsetín
36 : 30
29.11. 16:00
AF074
L.Zubří - Holešov
48 : 30
15.11. 17:00
AF048
L.Zubří - MHK Karviná
33 : 35
14.11. 17:00
AF045
SKP F-M B - V. Bystřice
27 : 27
10.10. 10:30
AF025
MHK Karviná - SKP F-M B
29 : 28
1.liga starší dorostenci
20.4. 18:00
AG104
Sokol Ostrava - Dukla
18 : 29
6.12. 15:00
AG058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
26 : 24
4.10. 15:00
AG014
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
2.liga starší dorostenci M
30.4. 16:15
AI120
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
29 : 36
27.2. 14:00
AI075
Vsetín - Sokol II.Prostějov
33 : 22
1.liga mladší dorostenci
14.11. 13:00
AJ039
Frýdek-Místek - V. Bystřice
34 : 35
2.liga mladší dorostenci M
30.4. 14:30
AL120
SKH Polanka n.O. - Bystřice p.H.
37 : 23
9.4. 15:00
AL104
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
6.12. 13:00
AL058
Sokol Ostrava - Litovel
29 : 35
4.10. 13:00
AL014
Sokol Ostrava - Žeravice
30 : 34
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AM073
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 33
1.liga ženy
15.5. 11:30
AR128
Olomouc B - Poruba B
33 : 30
12.3. 12:00
AR092
Zlín B - J.Hradec
33 : 24
6.3. 11:30
AR088
Olomouc B - H.Brod
31 : 28
21.2. 11:30
AR075
Olomouc B - Kunovice
40 : 21
13.12. 15:00
AR062
Poruba B - Olomouc B
32 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - HK B Most
31 : 31
video
online
Wendy Mělník - Dukla B
20 : 43
video
online
S.Vršovice B - Kutná Hora
31 : 18
video
online
HK B Most - Kutná Hora
33 : 21
video
online
HK B Most - Sokol Úvaly
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
12
12
0
0
436 : 286
24
2
Sokol Úvaly
12
8
0
4
349 : 308
16
3
Ledeč n.S.
12
5
1
6
325 : 329
11
4
Kutná Hora
12
5
1
6
322 : 351
11
5
S.Vršovice B
12
4
1
7
281 : 311
9
6
HK B Most
12
4
1
7
297 : 333
9
7
Wendy Mělník
12
1
2
9
262 : 354
4
Tabulka střelců
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
91
Martin Kovařík
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
59
Jan Novák
Sokol Vršovice B
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
15
Jakub Verner
HK Baník Most
12
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
HK Baník Most
20
Petr Houžvic
Wendy Mělník
20
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.