Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.4. 16:00
AC111
L.Vršovice - Praha 4
22 : 34
2.4. 16:30
AC097
Košutka - Šťáhlavy
34 : 26
11.10. 17:30
AC023
Praha 4 - VŠ Plzeň
24 : 23
2.liga muži SVČ
8.5. 17:00
AD125
Jablonec - Loko Louny
28 : 27
1.5. 16:00
AD120
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
40 : 26
13.3. 17:00
AD089
Loko Louny - Kolín
38 : 21
13.12. 17:00
AD066
HK Lovosice B - Kolín
38 : 19
12.12. 17:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
28.11. 17:00
AD050
Ústí n.L. - Loko Louny
32 : 32
21.11. 18:00
AD047
Liberec - Ústí n.L.
33 : 23
14.11. 17:00
AD037
Loko Louny - Slavia
36 : 21
1.liga starší dorostenci
1.5. 14:00
AG120
HK Lovosice - Zlín
28 : 28
13.12. 15:00
AG066
HK Lovosice - Zubří
32 : 33
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH125
ELP Jablonec - Loko Louny
25 : 42
17.4. 16:00
AH103
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
17 : 20
13.3. 14:30
AH089
Loko Louny - TJ Sokol Úvaly
25 : 19
6.12. 16:00
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HK Dvůr Králové
25 : 20
14.11. 14:30
AH037
Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 25
25.10. 16:00
AH031
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
17 : 29
1.liga mladší dorostenci
1.5. 12:00
AJ120
HK Lovosice - Zlín
34 : 18
13.12. 13:00
AJ066
HK Lovosice - Zubří
24 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
24.4. 14:00
AK111
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 30
17.4. 14:00
AK103
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
33 : 25
6.12. 14:00
AK055
Sokol Šťáhlavy - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
38 : 27
21.11. 16:00
AK047
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 29
14.11. 12:00
AK037
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
25 : 32
25.10. 14:00
AK031
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
36 : 31
Český pohár žen
12.9. 17:00
AN008
HC CHeLK - Slavoj Tachov
24 : 14
Žákovská liga starších žáků
24.1. 17:00
AO070
Házená Mělník A - HK Lovosice "A"
20 : 32
24.1. 15:00
AO068
TJ Sokol Centrum Haná - Házená Mělník A
31 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - HK B Most
31 : 31
video
online
Wendy Mělník - Dukla B
20 : 43
video
online
S.Vršovice B - Kutná Hora
31 : 18
video
online
HK B Most - Kutná Hora
33 : 21
video
online
HK B Most - Sokol Úvaly
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
12
12
0
0
436 : 286
24
2
Sokol Úvaly
12
8
0
4
349 : 308
16
3
Ledeč n.S.
12
5
1
6
325 : 329
11
4
Kutná Hora
12
5
1
6
322 : 351
11
5
S.Vršovice B
12
4
1
7
281 : 311
9
6
HK B Most
12
4
1
7
297 : 333
9
7
Wendy Mělník
12
1
2
9
262 : 354
4
Tabulka střelců
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
91
Martin Kovařík
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
59
Jan Novák
Sokol Vršovice B
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
15
Jakub Verner
HK Baník Most
12
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
HK Baník Most
20
Petr Houžvic
Wendy Mělník
20
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.