Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Rozpis soutěže
Sezóna 2015/2016
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.5. 17:00
AB115
Jičín "B" - Náchod
36 : 21
10.4. 17:00
AB100
Chodov - Sokol Přerov
40 : 27
19.3. 17:00
AB094
Dvůr Králové - Chodov
22 : 28
6.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - HBC Strakonice
18 : 28
12.12. 17:00
AB066
Dvůr Králové - Sokol Přerov
33 : 15
28.11. 16:00
AB049
Náchod - Jičín "B"
36 : 33
18.10. 10:00
AB026
Starý Plzenec - HBC Strakonice
18 : 31
2 liga muži JZČ
18.10. 11:30
AC026
VŠ Plzeň - Třeboň
21 : 19
2.liga muži SVČ
28.11. 18:00
AD049
Náchod "B" - Slavia
26 : 24
22.11. 17:00
AD048
Loko Louny - Náchod "B"
40 : 28
26.9. 11:00
AD012
Kolín - Ml. Boleslav
29 : 27
1.liga starší dorostenci
1.5. 15:00
AG115
Jičín - Dukla
22 : 36
6.3. 15:00
AG079
Jičín - HBC Strakonice 1921
27 : 29
3.10. 14:00
AG016
Dukla - Zlín
42 : 24
2.liga starší dorostenci Č
10.4. 15:00
AH100
Chodov - TJ Sokol Úvaly
21 : 23
22.11. 14:30
AH048
Loko Louny - Náchod
30 : 18
11.10. 10:30
AH021
TJ Sokol Bělá - Chodov
20 : 32
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ115
Jičín - Dukla
29 : 37
13.3. 15:00
AJ090
HK B Most - V. Bystřice
38 : 32
6.3. 13:00
AJ079
Jičín - V. Bystřice
33 : 29
3.10. 12:00
AJ016
Dukla - Zlín
30 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
22.11. 12:00
AK048
Loko Louny - Náchod
47 : 28
26.9. 15:00
AK012
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
33 : 36
Český pohár mužů
28.10. 14:00
AM068
S.Vršovice - Starý Plzenec
26 : 22
29.8. 17:00
AM005
Wendy Mělník - Libčice n. Vlt.
12 : 36
Český pohár žen
11.10. 13:00
AN015
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:30
AO290
Náchod - Dukla Praha II
18 : 22
21.5. 14:30
AO287
Dukla Praha II - S.Vršovice
19 : 13
21.5. 12:30
AO285
S.Vršovice - Náchod
16 : 18
21.5. 10:30
AO283
Náchod - Nový Jičín
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - Pardubice - 29.5.2016 (nehraje H. Brod A, H. Brod B) - výsledky
video
online
Velké Meziříčí - J.Hradec
10 : 10 k.
video
online
J.Hradec - Ledeč n. S.
0 : 10 k.
video
online
Velké Meziříčí - Ledeč n. S.
0 : 10 k.
video
online
DHK Pardubice A - Velké Meziříčí
10 : 0 k.
video
online
Žirovnice - J.Hradec
10 : 0 k.
video
online
Žirovnice - Velké Meziříčí
10 : 0 k.
video
online
J.Hradec - DHK Pardubice A
0 : 10 k.
video
online
Ledeč n. S. - DHK Pardubice A
15 : 17
video
online
Žirovnice - Ledeč n. S.
13 : 7
video
online
DHK Pardubice A - Žirovnice
10 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žirovnice
40
36
2
2
512 : 239
74
2
Havl. Brod A
40
30
2
8
523 : 299
62
3
J.Hradec
40
25
2
13
425 : 346
51
4
DHK Pardubice A
40
15
2
23
347 : 423
32
5
Havl. Brod B
40
14
1
25
398 : 417
29
6
Ledeč n. S.
40
11
2
27
350 : 415
24
7
Velké Meziříčí
40
3
1
36
156 : 572
6
Tabulka střelců
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod B
148
Barbora Hrbková
DHK Slavoj Žirovnice
136
Nikola Kohoutová
Jiskra Havlíčkův Brod A
110
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
DHK Slavoj Žirovnice
36
Michaela Hořejšová
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
18
Michaela Voženílková
DHK Pardubice A
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Kovářová
Házená J.Hradec
20
Eliška Herzánová
DHK Pardubice A
14
Michaela Voženílková
DHK Pardubice A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.