Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.5. 17:00
AB115
Jičín "B" - Náchod
36 : 21
10.4. 17:00
AB100
Chodov - Sokol Přerov
40 : 27
19.3. 17:00
AB094
Dvůr Králové - Chodov
22 : 28
6.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - HBC Strakonice
18 : 28
12.12. 17:00
AB066
Dvůr Králové - Sokol Přerov
33 : 15
28.11. 16:00
AB049
Náchod - Jičín "B"
36 : 33
18.10. 10:00
AB026
Starý Plzenec - HBC Strakonice
18 : 31
2 liga muži JZČ
18.10. 11:30
AC026
VŠ Plzeň - Třeboň
21 : 19
2.liga muži SVČ
28.11. 18:00
AD049
Náchod "B" - Slavia
26 : 24
22.11. 17:00
AD048
Loko Louny - Náchod "B"
40 : 28
26.9. 11:00
AD012
Kolín - Ml. Boleslav
29 : 27
1.liga starší dorostenci
1.5. 15:00
AG115
Jičín - Dukla
22 : 36
6.3. 15:00
AG079
Jičín - HBC Strakonice 1921
27 : 29
3.10. 14:00
AG016
Dukla - Zlín
42 : 24
2.liga starší dorostenci Č
10.4. 15:00
AH100
Chodov - TJ Sokol Úvaly
21 : 23
22.11. 14:30
AH048
Loko Louny - Náchod
30 : 18
11.10. 10:30
AH021
TJ Sokol Bělá - Chodov
20 : 32
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ115
Jičín - Dukla
29 : 37
13.3. 15:00
AJ090
HK B Most - V. Bystřice
38 : 32
6.3. 13:00
AJ079
Jičín - V. Bystřice
33 : 29
3.10. 12:00
AJ016
Dukla - Zlín
30 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
22.11. 12:00
AK048
Loko Louny - Náchod
47 : 28
26.9. 15:00
AK012
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
33 : 36
Český pohár mužů
28.10. 14:00
AM068
S.Vršovice - Starý Plzenec
26 : 22
29.8. 17:00
AM005
Wendy Mělník - Libčice n. Vlt.
12 : 36
Český pohár žen
11.10. 13:00
AN015
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:30
AO290
Náchod - Dukla Praha II
18 : 22
21.5. 14:30
AO287
Dukla Praha II - S.Vršovice
19 : 13
21.5. 12:30
AO285
S.Vršovice - Náchod
16 : 18
21.5. 10:30
AO283
Náchod - Nový Jičín
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.