Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Václav Chmelíř
Mateřský klub
FK Hvězda Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
23.4. 16:30
AC110
Košutka - H.Brod
21 : 21
16.4. 17:00
AC103
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
15 : 19
6.3. 12:00
AC079
Šťáhlavy - Třeboň
24 : 19
20.2. 19:00
AC067
Šťáhlavy - Praha 4
24 : 26
5.12. 17:00
AC055
Šťáhlavy - H.Brod
25 : 25
7.11. 15:00
AC031
Šťáhlavy - Košutka
23 : 20
11.10. 17:00
AC021
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
23 : 22
2.liga muži SVČ
2.4. 17:00
AD102
Loko Louny - Liberec
26 : 31
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 12:00
AH102
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
6.3. 16:00
AH079
TJ Sokol Šťáhlavy - Třeboň
23 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
2.4. 14:30
AK102
Loko Louny - Liberec
35 : 39
6.3. 14:00
AK079
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
31 : 35
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM040
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 30
30.8. 16:00
AM013
HK B Most - S.Vršovice
13 : 32
2.liga ženy Z
15.5. 14:00
AS127
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
7.5. 16:00
AS121
HC CHeLK - Slavoj Tachov
23 : 20
10.4. 14:00
AS107
HC CHeLK - Kobylisy B
22 : 22
13.3. 17:00
AS094
HC CHeLK - Ústí n.L.
33 : 17
28.2. 14:00
AS079
Slavoj Tachov - HBC Strakonice
22 : 24
13.2. 16:00
AS068
HC CHeLK - HBC Strakonice
29 : 17
13.12. 16:00
AS066
HC CHeLK - Turnov
25 : 11
14.11. 13:30
AS044
HC CHeLK - Astra
27 : 25
28.10. 14:00
AS031
Slavoj Tachov - Astra
16 : 18
27.9. 14:00
AS007
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
21 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
1.5. 11:30
AUA115
HC Plzeň - Písek
19 : 22
15.11. 18:15
AUA043
HC Plzeň - Slavia
24 : 21
1.liga mladší dorostenky - západ
1.5. 09:30
AVA115
HC Plzeň - Písek
12 : 28
22.11. 15:30
AVA053
DHC Plzeň - S.Vršovice
26 : 19
15.11. 16:15
AVA043
HC Plzeň - Slavia
6 : 27
mladší žákyně
24.1. 12:45
E29
DHC Plzeň A - HC Plzeň
15 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - HK B Most
31 : 31
video
online
Wendy Mělník - Dukla B
20 : 43
video
online
S.Vršovice B - Kutná Hora
31 : 18
video
online
HK B Most - Kutná Hora
33 : 21
video
online
HK B Most - Sokol Úvaly
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
12
12
0
0
436 : 286
24
2
Sokol Úvaly
12
8
0
4
349 : 308
16
3
Ledeč n.S.
12
5
1
6
325 : 329
11
4
Kutná Hora
12
5
1
6
322 : 351
11
5
S.Vršovice B
12
4
1
7
281 : 311
9
6
HK B Most
12
4
1
7
297 : 333
9
7
Wendy Mělník
12
1
2
9
262 : 354
4
Tabulka střelců
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
91
Martin Kovařík
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
59
Jan Novák
Sokol Vršovice B
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
15
Jakub Verner
HK Baník Most
12
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
HK Baník Most
20
Petr Houžvic
Wendy Mělník
20
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.