Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Rozpis soutěže
Sezóna 2015/2016
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
17.4. 17:00
AC107
H.Brod - L.Vršovice
23 : 24
5.3. 17:00
AC081
H.Brod - VŠ Plzeň
26 : 23
19.12. 18:00
AC061
Zruč n.S. - Šťáhlavy
26 : 22
21.11. 17:00
AC047
Č.Budějovice - Zruč n.S.
24 : 24
18.10. 14:00
AC028
Zruč n.S. - H.Brod
30 : 26
2.liga muži SVČ
11.10. 17:00
AD020
1.HC Pardubice - Jablonec
30 : 26
2.liga muži JM
14.5. 11:00
AE132
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
7.5. 15:00
AE123
Bohunice - Juliánov
30 : 21
2.4. 15:00
AE097
Bohunice - Ivančice
22 : 17
13.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
25 : 25
26.2. 19:00
AE073
Hustopeče - Ivančice
23 : 31
2.liga starší dorostenci Č
5.12. 12:00
AH060
Náchod - Chodov
26 : 22
21.11. 15:00
AH047
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
11.10. 13:00
AH020
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
43 : 19
2.liga starší dorostenci M
13.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 39
28.11. 15:00
AI054
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.
31 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
19.12. 16:00
AK061
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
26 : 43
5.12. 10:00
AK060
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 28
17.10. 16:00
AK028
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 31
11.10. 15:00
AK020
1.HC Pardubice - S.Vršovice
43 : 24
26.9. 13:00
AK011
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
30 : 35
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 13:00
AL123
Bohunice - Sokol Juliánov
40 : 31
2.4. 13:00
AL097
Bohunice - HK Ivančice
31 : 31
20.2. 17:00
AL070
Bohunice - Rožnov p.R.
43 : 33
Žákovská liga starších žáků
24.4. 15:25
AO238
Dukla I - HK Lovosice "A"
36 : 18
24.4. 12:40
AO235
Kopřivnice A - HK Lovosice "A"
26 : 31
24.4. 09:55
AO232
Dukla I - Kopřivnice A
24 : 15
12.12. 17:15
AO020
Liberec - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 27
12.12. 15:25
AO018
S.Vršovice - Liberec
24 : 23
12.12. 13:35
AO016
Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice
13 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - N. Veselí B - 12.6.2016 (nehraje Ledeč n. S., Chrudim) - výsledky
video
online
Sokol N. Veselí B - Sokol N. Veselí A
5 : 18
video
online
Sokol V. Meziříčí B - Sokol V. Meziříčí A
4 : 27
video
online
Jiskra H. Brod - Sokol N. Veselí B
12.6. 09:00
video
online
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí B
21 : 9
video
online
Sokol V. Meziříčí A - Jiskra H. Brod
21 : 7
video
online
Sokol N. Veselí B - Sokol V. Meziříčí B
19 : 12
video
online
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí A
20 : 10
video
online
Sokol V. Meziříčí B - Jiskra H. Brod
9 : 14
video
online
Sokol V. Meziříčí A - Sokol N. Veselí B
18 : 13
video
online
Jiskra H. Brod - Sokol N. Veselí A
12.6. 12:30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol N. Veselí A
39
37
1
1
737 : 229
75
2
Sokol V. Meziříčí A
40
34
1
5
729 : 261
69
3
Jiskra H. Brod
38
26
1
11
487 : 291
53
4
Sokol N. Veselí B
39
14
3
22
376 : 481
31
5
Sokol V. Meziříčí B
40
10
1
29
298 : 614
21
6
Sokol Chrudim
40
8
4
28
196 : 481
20
7
Kovofiniš Ledeč n. S.
40
3
1
36
158 : 624
7
Tabulka střelců
Lukáš Dobejval
TJ Sokol Velké Meziříčí A
244
Jan Vlček
TJ Sokol Nové Veselí A
201
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí A
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Dobejval
TJ Sokol Velké Meziříčí A
9
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí A
6
Jan Vlček
TJ Sokol Nové Veselí A
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Dobejval
TJ Sokol Velké Meziříčí A
14
David Vlček
TJ Sokol Nové Veselí A
12
Vojtěch Šťastný
Jiskra Havlíčkův Brod
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.