Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
17.4. 17:00
AC107
H.Brod - L.Vršovice
23 : 24
5.3. 17:00
AC081
H.Brod - VŠ Plzeň
26 : 23
19.12. 18:00
AC061
Zruč n.S. - Šťáhlavy
26 : 22
21.11. 17:00
AC047
Č.Budějovice - Zruč n.S.
24 : 24
18.10. 14:00
AC028
Zruč n.S. - H.Brod
30 : 26
2.liga muži SVČ
11.10. 17:00
AD020
1.HC Pardubice - Jablonec
30 : 26
2.liga muži JM
14.5. 11:00
AE132
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
7.5. 15:00
AE123
Bohunice - Juliánov
30 : 21
2.4. 15:00
AE097
Bohunice - Ivančice
22 : 17
13.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
25 : 25
26.2. 19:00
AE073
Hustopeče - Ivančice
23 : 31
2.liga starší dorostenci Č
5.12. 12:00
AH060
Náchod - Chodov
26 : 22
21.11. 15:00
AH047
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
11.10. 13:00
AH020
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
43 : 19
2.liga starší dorostenci M
13.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 39
28.11. 15:00
AI054
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.
31 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
19.12. 16:00
AK061
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
26 : 43
5.12. 10:00
AK060
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 28
17.10. 16:00
AK028
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 31
11.10. 15:00
AK020
1.HC Pardubice - S.Vršovice
43 : 24
26.9. 13:00
AK011
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
30 : 35
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 13:00
AL123
Bohunice - Sokol Juliánov
40 : 31
2.4. 13:00
AL097
Bohunice - HK Ivančice
31 : 31
20.2. 17:00
AL070
Bohunice - Rožnov p.R.
43 : 33
Žákovská liga starších žáků
24.4. 15:25
AO238
Dukla I - HK Lovosice "A"
36 : 18
24.4. 12:40
AO235
Kopřivnice A - HK Lovosice "A"
26 : 31
24.4. 09:55
AO232
Dukla I - Kopřivnice A
24 : 15
12.12. 17:15
AO020
Liberec - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 27
12.12. 15:25
AO018
S.Vršovice - Liberec
24 : 23
12.12. 13:35
AO016
Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice
13 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.