Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Lukáš Bártík
TJ Sokol Nové Veselí B
3
Lukáš Beran
TJ Sokol Nové Veselí B
79
Marek Blažek
Legata Hustopeče
27
Patrik Borůvka
Házená Uničov
140
Filip Buršík
SK Velká Bystřice B
13
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
36
Lukáš Caudr
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
27
Martin Cimler
TJ Sokol Nové Veselí B
2
Václav Čapek
TJ Sokol Nové Veselí B
9
Jan Čekel
Házená Uničov
106
Dominik Daněk
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
13
Josef Dobeš
SK Velká Bystřice B
64
Aleš Dolejší
TJ Sokol Nové Veselí B
13
Adam Dvořák
Sokol Nové Bránice
12
Filip Erbes
Sokol Telnice
14
Štefan Esterka
Sokol Telnice
6
Tomáš Foukal
SK Velká Bystřice B
15
Marek Fuchs
Sokol Nové Bránice
1
Tomáš Gajda
Sokol Újezd u Brna
9
Petr Gloss
Házená Uničov
70
Michal Gratcl
Legata Hustopeče
80
Filip Gregor
Sokol Újezd u Brna
5
Jiří Gregorovič
Sokol Telnice
119
Petr Groh
Legata Hustopeče
8
Jan Hartl
SK Velká Bystřice B
18
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
23
Lukáš Herzán
Legata Hustopeče
13
Ondřej Hirš
TJ Sokol Nové Veselí B
56
Filip Hladík
TJ Sokol Nové Veselí B
73
Miroslav Hluštík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Jan Holoubek
TJ Sokol Nové Veselí B
12
David Holý
Sokol Horka nad Moravou
1
Denis Homolík
Legata Hustopeče
1
Filip Hovězák
Legata Hustopeče
115
Josef Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
56
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí B
15
Michal Jandl
Sokol Telnice
6
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
38
Martin Jaroš
Sokol Újezd u Brna
19
Vojtěch Javorek
SK Velká Bystřice B
63
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.