Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Lajner
TJ Sokol Nové Veselí B
1
Adam Žigrai
Sokol Újezd u Brna
2
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Antonín Vodička
SK Velká Bystřice B
3
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice B
6
Daniel Pastorek
Házená Uničov
2
David Schaffner
SK Velká Bystřice B
1
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
David Popela
Sokol Telnice
3
David Konečný
Legata Hustopeče
7
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Denis Homolík
Legata Hustopeče
1
Denis Krejčí
Sokol Telnice
1
Dominik Kolovrátník
SK Velká Bystřice B
1
Dominik Daněk
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí B
1
Filip Buršík
SK Velká Bystřice B
1
Filip Erbes
Sokol Telnice
1
Filip Hladík
TJ Sokol Nové Veselí B
3
Filip Novák
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4
Filip Hovězák
Legata Hustopeče
5
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Jakub Polášek
Házená Uničov
1
Jakub Mlénský
Legata Hustopeče
6
Jan Hartl
SK Velká Bystřice B
1
Jan Čekel
Házená Uničov
1
Jan Vysloužil
SK Velká Bystřice B
1
Jan Střecha
Sokol Nové Bránice
2
Jan Holoubek
TJ Sokol Nové Veselí B
2
Jan Kuzma
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
12
Jiří Kräuter
Sokol Horka nad Moravou
1
Jiří Gregorovič
Sokol Telnice
12
Josef Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
Josef Dobeš
SK Velká Bystřice B
2
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
4
Ladislav Plesl
TJ Sokol Nové Veselí B
2
Libor Vykydal
Sokol Horka nad Moravou
1
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
Lukáš Musil
Sokol Újezd u Brna
1
Lukáš Caudr
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.