Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jan Holoubek
TJ Sokol Nové Veselí B
10 - 0 - 0 - 5
Jan Purket
Sokol Telnice
12 - 0 - 0 - 6
Jan Kuzma
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26 - 0 - 1 - 13
Jan Čekel
Házená Uničov
32 - 0 - 1 - 16
Jiří Kaňa
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Mlateček
Sokol Újezd u Brna
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Kräuter
Sokol Horka nad Moravou
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Vymazal
Sokol Újezd u Brna
14 - 0 - 1 - 7
Jiří Gregorovič
Sokol Telnice
22 - 0 - 1 - 11
Josef Velíšek
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Josef Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
8 - 0 - 0 - 4
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10 - 0 - 0 - 5
Josef Dobeš
SK Velká Bystřice B
12 - 0 - 0 - 6
Kryštof Juračka
Házená Uničov
2 - 0 - 0 - 1
Ladislav Plesl
TJ Sokol Nové Veselí B
14 - 0 - 0 - 7
Libor Vykydal
Sokol Horka nad Moravou
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Havránek
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Bártík
TJ Sokol Nové Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Musil
Sokol Újezd u Brna
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Caudr
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Herzán
Legata Hustopeče
8 - 0 - 1 - 4
Lukáš Beran
TJ Sokol Nové Veselí B
10 - 0 - 0 - 5
Lukáš Štencl
Házená Uničov
12 - 0 - 0 - 6
Marek Novotný
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Marek Titz
Sokol Horka nad Moravou
4 - 0 - 0 - 2
Marek Vincour
Házená Uničov
8 - 0 - 1 - 4
Marek Blažek
Legata Hustopeče
26 - 0 - 1 - 13
Martin Plodík
TJ Sokol Nové Veselí B
4 - 0 - 0 - 2
Martin Jaroš
Sokol Újezd u Brna
6 - 0 - 0 - 3
Martin Němec
Sokol Horka nad Moravou
8 - 0 - 0 - 4
Martin Sklenář
Sokol Telnice
20 - 0 - 1 - 10
Martin Oulehla
Sokol Nové Bránice
26 - 0 - 1 - 13
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46 - 0 - 2 - 23
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Ponikelský
SK Velká Bystřice B
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Protivánek
Sokol Horka nad Moravou
18 - 0 - 0 - 9
Michal Jandl
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Gratcl
Legata Hustopeče
8 - 0 - 0 - 4
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.