Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Kamil Sochor
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1979
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2019
Koučovaná utkání
2.liga muži SVČ
14.5. 17:00
AD129
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
8.5. 17:00
AD125
Jablonec - Loko Louny
28 : 27
30.4. 17:00
AD116
Loko Louny - Ústí n.L.
31 : 27
23.4. 18:00
AD114
Náchod "B" - Loko Louny
33 : 48
17.4. 17:00
AD103
Slavia - Loko Louny
28 : 28
2.4. 17:00
AD102
Loko Louny - Liberec
26 : 31
19.3. 14:00
AD092
Ml. Boleslav - Loko Louny
22 : 31
13.3. 17:00
AD089
Loko Louny - Kolín
38 : 21
6.3. 16:00
AD081
HK Lovosice B - Loko Louny
25 : 31
27.2. 15:00
AD076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
41 : 33
21.2. 17:30
AD070
1.HC Pardubice - Loko Louny
19 : 24
12.12. 13:30
AD063
Sokol Kobylisy - Loko Louny
29 : 43
5.12. 17:00
AD059
Loko Louny - Jablonec
35 : 27
28.11. 17:00
AD050
Ústí n.L. - Loko Louny
32 : 32
22.11. 17:00
AD048
Loko Louny - Náchod "B"
40 : 28
14.11. 17:00
AD037
Loko Louny - Slavia
36 : 21
24.10. 16:00
AD036
Liberec - Loko Louny
29 : 28
18.10. 17:00
AD026
Loko Louny - Ml. Boleslav
28 : 21
10.10. 11:00
AD023
Kolín - Loko Louny
25 : 31
3.10. 17:00
AD015
Loko Louny - HK Lovosice B
41 : 27
26.9. 17:00
AD010
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
23 : 37
19.9. 17:00
AD004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 29
Český pohár mužů
30.10. 18:00
AM067
Loko Louny - Dukla Praha
23 : 38
11.9. 19:15
AM038
Loko Louny - Košutka
31 : 18
30.8. 15:00
AM009
Ústí n.L. - Loko Louny
21 : 30
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - HK B Most
31 : 31
video
online
Wendy Mělník - Dukla B
20 : 43
video
online
S.Vršovice B - Kutná Hora
31 : 18
video
online
HK B Most - Kutná Hora
33 : 21
video
online
HK B Most - Sokol Úvaly
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
12
12
0
0
436 : 286
24
2
Sokol Úvaly
12
8
0
4
349 : 308
16
3
Ledeč n.S.
12
5
1
6
325 : 329
11
4
Kutná Hora
12
5
1
6
322 : 351
11
5
S.Vršovice B
12
4
1
7
281 : 311
9
6
HK B Most
12
4
1
7
297 : 333
9
7
Wendy Mělník
12
1
2
9
262 : 354
4
Tabulka střelců
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
91
Martin Kovařík
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
59
Jan Novák
Sokol Vršovice B
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
15
Jakub Verner
HK Baník Most
12
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
HK Baník Most
20
Petr Houžvic
Wendy Mělník
20
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.